Dostawa

Zamówienia złożone w naszym sklepie wysyłamy Pocztą Polską. Jesteśmy polską firmą i na każdym kroku staramy się wspierać rodzime przedsiębiorstwa. Jeśli jednak odpowiada Ci inna forma realizacji wysyłki, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia. Postaramy się zrealizować je w dogodny dla Ciebie sposób.

Opcje dostawy dostępne w naszym sklepie:

 • Przesyłki krajowe:

  - Pocztex Kurier 48 - 10 zł - przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w czasie do drugiego dnia roboczego po dniu nadania.
  - Pocztex Kurier 48 pobranie - 12 zł  - przesyłka powinna dotrzeć do Ciebie w czasie do drugiego dnia roboczego po dniu nadania. Płatność przy odbiorze.
  - odbiór w punkcie - 9 zł - przesyłka realizowana przez Pocztę Polską. Odbiór możliwy jest w wybranych placówkach pocztowych, na stacjach paliw Orlen, w kioskach i salonikach RUCH oraz w sklepach Żabka i Freshmarket.
  - odbiór osobisty - bezpłatny - serdecznie zapraszamy do naszej pracowni po odbiór swojego zamówienia. Adres pracowni jest dostępny w zakładce "Kontakt"
 • Przesyłki zagraniczne:

  - Poczta Polska List - 20 zł - przesyłka listowa priorytetowa. Przewidywany termin realizacji usługi w krajach Europy łącznie z Cyprem, całą Rosją i Izraelem - do 3 dni po nadaniu. W pozostałych krajach do 5 dni po nadaniu.

Zamieszczone powyżej przewidywane terminy realizacji usług są informacją zamieszczoną na stronie Poczty Polskiej.

Nie odpowiadamy za opóźnienia powstałe podczas realizacji usługi przez Pocztę Polską.